Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Z roku na rok przybywa firm, które stawiają na zeroemisyjną motoryzację. Powoduje to wzrost elektrycznych produktów w tym sektorze. Natomiast dla środowiska jest to pozytywna zmiana, która zmniejsza ryzyko zanieczyszczeń.

O ile elektryczne samochody, czy też hulajnogi nie wzbudzają aż takiego zainteresowania, jak na samym początku pojawienia się tych produktów, o tyle motocykle i rowery zasilane akumulatorami są czymś znacznie nowszym na rynku. Produkty te są chętniej wyszukiwane przez potencjalnych klientów. Natomiast w przypadku, kiedy nie stać kogoś na taki zakup lub nie ma miejsca na jego przechowywanie, można skorzystać z wypożyczalni np. rowerów lub crossów elektrycznych.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

W Moto Duch coraz więcej osób z Białegostoku, jak i okolic korzysta z wynajmu elektrycznych crossów, które nazywane są bardzo często jako rowery elektryczne. Porównanie do roweru z pewnością bierze się z faktu, iż jest to sprzęt bardzo łatwy w użyciu i można się na nim poczuć, jak na elektrycznym rowerze.

Jedną z wiodących firm z pewnością jest Sur Ron Light Bee, który nie tylko wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem, ale również sprawdza się w każdych warunkach. Nie straszne mu asfaltowe ulice, zaśnieżony las, czy też górskie szlaki.

Dodatkowo te małe i niepozorne motocykle pozwalają postawić swoje pierwsze kroki w świecie off-roadu. W samym Białymstoku, jak i okolicznych miejscowościach nie brakuje terenów do jazdy elektrycznymi pojazdami. Jest to z pewnością bardzo aktywne spędzenie wolnego czasu, które daje sporą dawkę adrenaliny.

Charakterystyka Sun Ron Light Bee

Niesamowity wielowahaczowy układ tylnego zawieszenia, który znajduje się w tym pojeździe, charakteryzuje się dbałością o komfort użytkownika w trakcie jazdy, a przyczepność i płynność z pewnością wpływają na bezpieczeństwo.

W przeciwieństwie do pojazdów spalinowych, Sun Ron Light Bee jest całkowicie ekologiczny, co oznacza brak emisji hałasu i co najważniejsze brak zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Natomiast dwa tryby jazdy umożliwiają zachowanie optymalnego stosunku mocy i oszczędność baterii. Mechanizm funkcjonuje w taki sposób, że w momencie puszczania gazu, bateria zaczyna się ładować.

Najbardziej cenioną zaletą wśród użytkowników z pewnością jest łatwość w obsłudze. Osoby zainteresowane wynajmem crossa nie muszą przeznaczać dużej ilości czasu na naukę użytkowania pojazdu, ponieważ jest bardzo intuicyjny.

Każda z zalet sprawia, że coraz więcej osób interesuje się wynajmem elektrycznych pojazdów, które dają dużo adrenaliny, a także szansę na wypróbowanie czegoś nowego w rozsądnej cenie.

Wypożycz rower elektryczny

Jeśli jesteś z Białegostoku, okolic lub aktualnie spędzasz tu urlop i szukasz nietypowej atrakcji na spędzenie wolnego czasu – skorzystaj z wypożyczalni Moto Duch. To właśnie tutaj powstało miejsce z pasji do pojazdów i aktywnego spędzania czasu.

W naszej ofercie posiadamy elektryczne pojazdy, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Moto Duch

Sklep motoryzacyjny
T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Duch Factory

Serwis motocykli i quadów
A: ul. Albatrosa 4
T: +48 503 333 675 – Michał

Postec autoelektryk

Elektryka samochodowa
A: ul. Albatrosa 4
T: +48 503 797 896 – Jakub
@: postecfirma@gmail.com

Aktualności
Najnowsze aktualnosci Moto duch w Białymstoku

Nowości w Motoduch !!!

Siema! 😉 Już od ponad tygodnia możecie dostać w naszej mieszalni lakierów…

AUTO DETAILING W MOTO DUCHU? JASNE !

Jak niektórzy wiecie, ostatnio mamy bardzo napięty grafik. Prace kończmy bliżej północy,…

Wakacje za pasem !!!

Zbliża się Lipiec i Sierpień a razem z nimi setki kilometrów które…
Menu