Regeneracja zacisków

Regeneracja zacisków hamulcowych w Białymstoku

Pełna regeneracja zacisków obejmuje :

  • Demontaż
  • piaskowanie
  • Malowanie metodą natryskową lakierami poliuretanowymi
  • wymiana uszczelniaczy
  • Montaż zacisków i odpowietrzenie układu

To wszystko robimy w ❗JEDEN DZIEŃ
(przy założeniu bezproblemowej dostępności części)

Skontaktuj się

T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Moto Duch – regeneracja zacisków
zajmujemy się regeneracją zacisków hamulcowych, malowaniem i piaskowaniem.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chętnie odpowiemy na każde z nich.

Skontaktuj się

T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Szukasz porządnej farby do elementów zawieszenia lub zacisków?
Jednak na rynku brak produktów wysokiej jakości?

Możesz farbę zamówić w Moto Duch !

Zapraszamy do Moto Duch – to właśnie tutaj zajmujemy się regeneracją zacisków hamulcowych, malowaniem i piaskowaniem. W swojej pracy stosujemy farby poliuretanowe firmy Selemix, które są stosowane przez największe firmy w Polsce, zajmujące się produkcją np. maszyn rolniczych.

Specyfikacja lakierów

Selemix Direct to Metal (DTM) 7-53x to znakomity system jednowarstwowych lakierów nawierzchniowych stworzonych na bazie żywic poliuretanowych. Zapewnia on doskonałą siłę krycia, a także możliwość uzyskania dużego wypełnienia – nawet do 300 μm grubości warstwy mokrego filmu.
Dzięki zawartości fosforu cynku, system lakierniczy jest zalecany do aplikacji na stal, stal szlachetną, stal cynkowaną galwanicznie, stal cynkowaną ogniowo, aluminium oraz laminaty. Oferuje przy tym ochronę antykorozyjną przy niskiej zawartości Lotnych Związków Organicznych (LZO).

Poliuretan nabity w spray

Mamy możliwość nabicia farb DTM w spray, dzięki czemu możemy zaoferować farbę o jakości przemysłowej do użytkowania we własnym garażu bez specjalistycznego sprzętu. Warto podkreślić, że jest to prawdziwy poliuretan nabity w spray w naszej mieszalni.

Do pomalowania standardowego zestawu zacisków z jarzmami potrzeba jedynie dwóch puszek. Należy pamiętać, że powierzchnia do malowania powinna być dokładnie oczyszczona oraz odtłuszczona (najlepiej wypiaskowana). Dodatkowo są to lakiery bezpośrednio na metal, więc nie wymagają podkładu, aczkolwiek podkład epoksydowy może znacznie poprawić trwałość. Producent farb daje gwarancję 15-letniej odporności farb DTM przy zachowaniu wszystkich zasad nakładania.

W warsztacie wypróbowaliśmy DTM malując m.in. bloki silników, belki zawieszenia, wahacze ogrodzenia, imadła, łapy silnika, felgi, bagażniki, czy też stopnie w autach terenowych. Jak widać zastosowanie jest bardzo szerokie i co ważne, można zamówić u nas również DTM w puszcze do pistoletu lakierniczego.

Potrzebujesz jedynie 2 warstw, aby malowane przez Ciebie części nabrały nowego – świeżego wyglądu. Czas schnięcia produktu oscyluje między 12, a 24 godziny. Jest to wystarczający czas, aby produkt zdążył dobrze wchłonąć w dany element bez pojawiania się niechcianych zacieków, bądź odprysków.

Najczęściej wybieranymi kolorami przez naszych klientów jest m.in.:
– RAL 5017 (m pakiet);
– RAL 5012 (smerf);
– RAL 3020 (szybki czerwony);
– RAL 1027 (curry fake gold);
– RAL 9005 (czarny); MAT/PÓŁMAT/POŁYSK
– RAL 9006 (srebrny).

Z racji, że są to najczęściej wybierane kolory – to ich czas wysyłki jest znacznie szybszy od pozostałych. Jednak, jeśli interesuje Cię inny kolor z palety RAL – napisz do nas, a sprawdzimy dostępność i czas realizacji!

WAŻNE: nie zapomnij podać nam po zakupie numer Ral wybranego koloru!

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego Moto Duch na ulicy Zabłudowska 1 w Białymstoku oraz na nasze pozostałe aukcje. Jeśli nie możesz znaleźć czegoś na naszych aukcjach – napisz do nas!

NIECH MOTO DUCH BĘDZIE Z WAMI !

Aktualności
Aktualności z regeneracji zacisków Moto duch w Białymstoku

Nowości w Motoduch !!!

Siema! 😉 Już od ponad tygodnia możecie dostać w naszej mieszalni lakierów…

Regeneracja zacisków ponownie w grze

    Razem z ukończeniem warsztatu możemy ruszyć ponownie z regeneracją waszych…

Pracowicie w Moto Duch – regeneracja zacisków

Ostatnie dni dość pracowite, a kolejne zapowiadają się jeszcze lepsze 😊 Ostatnio…
Menu