Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Moto Duch to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem w którym rozwiązujemy bardzo sprawnie wszystkie wasze problemy. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność, dokładność i precyzja w diagnozowaniu pozwalają na trafne zlokalizowanie problemów i szybkie naprawy

Moto Duch

Warsztat samochodowy

Skontaktuj się

T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Moto Duch – Warsztat samochodowy
Wykwalifikowanych specjaliści, którzy zadbają o twoje auto

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chętnie odpowiemy na każde z nich.

Skontaktuj się

T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Każda osoba będąca właścicielem pojazdu wie, jak ważne jest dbanie o jego stan i systematyczne serwisowanie. Jest to podstawą, aby auto, czy też inny pojazd był sprawny i bezpieczny przez lata. Niestety zużycie poszczególnych części jest nieuniknione. Pojawiające się usterki np. z powodu zużycia danych elementów, wymagają mniejszych lub większych napraw. W takiej sytuacji jest potrzebny dobry warsztat samochodowy, który szybko i skutecznie usunie daną awarię, dzięki czemu możliwe będzie dalsze użytkowanie pojazdu.

Nasz warsztat Moto Duch podejmuje się kompleksowych napraw, wymianą zużytych podzespołów oraz diagnostyką w profesjonalny sposób. Nasze działania wykonujemy na terenie Białegostoku, jednak posiadamy również grono stałych klientów z okolic naszego miasta.

Ustalenie przyczyny awarii

Jeszcze przed wizytą w serwisie warto przyjrzeć się pojazdowi, aby dokładniej określić mechanikowi objawy nieprawidłowej pracy pojazdu. Dokładny opis będzie dostateczną podpowiedzią, gdzie należy szukać usterki i skróci to czas naprawy. W każdej sytuacji, kiedy niepokoi nas praca pojazdu, warto skontaktować się z mechanikiem, aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się większej awarii, bądź niebezpieczeństwa w użytkowaniu pojazdu.

Oferta warsztatu samochodowego

Na co dzień spotykamy się z wieloma usterkami pojazdów. Niektóre awarie wymagają więcej pracy, a co za tym idzie, również czasu. Inne natomiast są minimalne i można je usunąć “od ręki”. Jednak nie ma dla naszego zespołu rzeczy niemożliwych. W Moto Duch każdy mechanik posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat mechaniki pojazdowej – aut zaawansowanych technologicznie oraz tych starszych.

Przed rozpoczęciem prac naprawczych dokonujemy dogłębnej diagnostyki, aby dokładnie ustalić powód usterki i szybko go wyeliminować. Każdy klient po dokonanej analizie usterki otrzymuje pełną informację o stanie pojazdu oraz kosztach, jakie będzie musiał ponieść. Nasze działania mają zapobiec narażeniu klienta na dodatkowe lub niespodziewane koszty.

Naszym klientom z Białegostoku oraz okolic oferujemy między innymi:

  • okresową wymianę zużytych części – w taki sposób możemy zapobiec większej awarii, a co za tym idzie – większym kosztom naprawy;
  • przeglądy pojazdów – pozwala to zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania pojazdu;
  • naprawę układu kierowniczego, chłodzenia, hamulcowego oraz innych podzespołów;
  • naprawy bieżących usterek w pojazdach.

Nasz warsztat wyposażony jest w potrzebne urządzenia diagnostyczne oraz specjalistyczny sprzęt. Utrzymując najwyższą jakość usług, używamy jedynie sprawdzonych części od renomowanych producentów.

Naprawa pojazdów na terenie Białegostoku

Nasz warsztat samochodowy Moto Duch jest miejscem stworzonym z pasji do pojazdów oraz zaangażowania, co pozwala naprawić sprawnie każdą awarię. Wieloletnie doświadczenie wszystkich pracowników pozwala nam trafnie zlokalizować problem i podjąć się szybkiej naprawy.

Aktualności
Aktualności z warsztatu Moto Duch w Białymstoku

AUTO DETAILING W MOTO DUCHU? JASNE !

Jak niektórzy wiecie, ostatnio mamy bardzo napięty grafik. Prace kończmy bliżej północy,…

Jeepologia

Dzisiaj na bazie Jeep Grand Cherookee WK z silnikiem 3.0 CRD w…

Good Job!!!

            Na początku musimy przeprosić naszych klientów którzy czasami musieli dłużej poczekać…
Menu