Mieszalnia lakierów

Komputerowy dobór lakierów samochodowych w Białymstoku

Chemia blacharsko-lakiernicza bazy w spray stacjonarnie i wysyłkowo.

Doskonały sprzęt i świetny zmysł kolorystyczny który jest niezbędny przy dobieraniu lakierów to atuty naszych usług.

Skontaktuj się

T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Moto Duch – mieszalnia lakierów
Wykwalifikowanych specjaliści, którzy na co dzień zajmują dobieraniem lakierów do aut naszych klientów.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chętnie odpowiemy na każde z nich.

Skontaktuj się

T: 85 664 64 39
@: kontakt@motoduch.pl

Spore natężenie ruchu na drodze, szczególnie w tzw. godzinach szczytu, może skutkować licznymi kolizjami drogowymi. Uszkodzone pojazdy zazwyczaj w przypadku znacznego uszkodzenia trafiają do warsztatu. W sytuacji, kiedy obtłuczenia pojazdu są dosyć rozległe, trudniejsze jest naprawienie oryginalnych części, dlatego też blacharz podejmuje decyzje o wymianie danych elementów na nowe.

Bardzo często zakupione części blachy nie pasują kolorem do reszty powierzchni. Wtedy z pomocą przychodzi Moto Duch, czyli profesjonalna mieszalnia lakierów. Na terenie Białegostoku pomagamy dobrać odpowiedni odcień farby dla każdego nawet najbardziej wymagającego właściciela pojazdu.

Lakiery samochodowe

Lakiery samochodowe poza tym, że nadają pięknej barwy pojazdom, posiadają również inną istotną zaletę. Każdy dobry lakier powinien być przede wszystkim odporny na czynniki zewnętrzne, do których zaliczyć można: deszcz, śnieg oraz wysokie temperatury. Z pomocą nowych rozwiązań i technologii możemy stworzyć produkt skutecznie chroniący samochód przed promieniowaniem UV oraz korozją.

Istnieją również lakiery, które pozwalają uzyskać efekt hydrofobowy, czyli chronią przed osadzaniem się cząsteczek wody, a powłoka dobrze znosi kontakt z twardymi czynnikami (np. piaskiem), z którymi samochód ma styczność w czasie jazdy.

Dobieranie lakieru – na co zwrócić uwagę?

W sytuacji, kiedy dobierany jest lakier na poprawki lakiernicze w pojazdach pokrytych lakierami perłowymi lub metalizowanymi, trzeba pamiętać o zachowaniu dokładności. Nie można sobie tutaj pozwolić na pośpiech, ponieważ przyniesie to więcej strat i proces naprawy znacznie się wydłuży.

Dobierając lakier warto pamiętać o następujących kwestiach:

  • niezależnie od kąta patrzenia, lakier musi prezentować się tak samo;
  • powłoka znajdująca się na danym pojeździe powinna odbijać promienie słoneczne w sposób równomierny;
  • długie rysy nie mogą być naprawiane miejscowo i lakierowane jedynie w części zarysowania;
  • zachowana musi być równomierna grubość na przestrzeni całego elementu, który poddawany jest naprawie oraz być tożsamy z resztą pojazdu.

Jak widać dobór lakieru, jak i jego położenie jest dosyć wymagającym zadaniem. Dlatego lepiej pozostawić to zadanie profesjonalistom, którzy dobiorą odpowiedni lakier. Z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej właścicieli pojazdów z Białegostoku, jak i pobliskich okolic.

Profesjonalna mieszalnia lakierów

Wielu naszych klientów z Białegostoku przekonało się, że nie wystarczy jedynie odczytanie kodu koloru z tabliczki i wybranie mieszanki z tożsamym oznaczeniem, ponieważ w zależności od wieku auta, jak i jakości lakieru – kolor może się znacznie różnić.

W Moto Duch zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień zajmują dobieraniem lakierów do aut naszych klientów. Dodatkowo nowoczesne technologie pozwalają uzyskać oczekiwany efekt dla każdego typu pojazdu, jak i lakieru. Doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszych rozwiązań.

Aktualności
Aktualności z mieszalni lakierów Moto duch w Białymstoku

Przemysłowe lakiery DTM jako alternatywa dla Malowania Proszkowego ?!

Selemix Direct to Metal (DTM) 7-53x to system jednowarstwowych lakierów nawierzchniowych opracowanych…

Nowości w Motoduch !!!

Siema! 😉 Już od ponad tygodnia możecie dostać w naszej mieszalni lakierów…

AUTO DETAILING W MOTO DUCHU? JASNE !

Jak niektórzy wiecie, ostatnio mamy bardzo napięty grafik. Prace kończmy bliżej północy,…
Menu